SD-01 AK

Prodent SD-01 AK modeli insan anatomisine uygun , çiğneme fonksiyonu ve alt çene sağa sola hareketlerini simüle etmeye uygundur. Bütün dental modellere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.Doğal insan boyun hareketlerini yapabilecek şekilde imal edilmiştir. Çeneler kolaylık sökülüp takılabilir ve dişler sökülüp değişitirilebilmektedir. Kafatası sert plastikten imal edilmiş olup kilitlemeli sistem ile açma kapama tek buton vasıtası ile yapılabilmektedir. Kafatası içerisinde çene sökme , maske çıkarma ve boyun eklem sertliğini ayarlamak için elle kolay tutulur aparatlar mevcuttur. Gövde kısmı Manuel ve elektromekanik kaldırma sistemlerine uyumludur.

SD-02 AK

Prodent SD-02 AK modeli insan anatomisine uygun, çiğneme fonksiyonu ve alt çene sağa sola hareketlerini simüle etmeye uygundur. Bütün dental modellere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Doğal insan boyun hareketlerini yapabilecek şekilde imal edilmiştir. Çeneler kolaylık sökülüp takılabilir ve dişler sökülüp değişitirilebilmektedir. Kafatası sert plastikten imal edilmiş olup menteşeli sistem ile açılan alın bölgesinden sökme takma aparatlarına ulaşılmaktadır. Kafatası içerisinde çene sökme, maske çıkarma ve boyun eklem sertliğini ayarlamak için elle kolay tutulur aparatlar mevcuttur. Gövde kısmı manuel ve elektromekanik kaldırma sistemlerine uyumludur.

SD-03 AK

Prodent SD-03 AK modeli insan anatomisine uygun , çiğneme fonksiyonu ve alt çene sağa sola hareketlerini simüle etmeye uygundur. Bütün dental modellere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.Doğal insan boyun hareketlerini yapabilecek şekilde imal edilmiştir. Çeneler kolaylık sökülüp takılabilir ve dişler sökülüp değişitirilebilmektedir. Kafatası sert plastikten imal edilmiş olup menteşeli sistem ile açılan alın bölgesinden sökme takma aparatlarına ulaşılmaktadır. Kafatası içerisinde çene sökme , maske çıkarma ve boyun eklem sertliğini ayarlamak için elle kolay tutulur aparatlar mevcuttur. Bu modelde gövde kısmı yoktur . Masa üzerinde çalışmak üzere tasarlanmışıtr. Masa kenarına bağlantı aparatı kolay kullanıma uygundur.

SD-04 AK

Prodent SD-04 AK modeli insan anatomisine uygun , çiğneme fonksiyonu ve alt çene sağa sola hareketlerini simüle etmeye uygundur. Bütün dental modellere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.Doğal insan boyun hareketlerini yapabilecek şekilde imal edilmiştir. Çeneler kolaylık sökülüp takılabilir ve dişler sökülüp değişitirilebilmektedir. Kafatası sert plastikten imal edilmiş olup menteşeli sistem ile açılan alın bölgesinden sökme takma aparatlarına ulaşılmaktadır. Kafatası içerisinde çene sökme , maske çıkarma ve boyun eklem sertliğini ayarlamak için elle kolay tutulur aparatlar mevcuttur. Bu modelde gövde kısmı yoktur . Diş ünitleri üzerinde çalışmaya uygun tasarlanmıştır. Dişçi koltuklarına monte ederek çalışma sağlanabilir.